Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Bize Ulaşın
Eğitim ve Danışmanlık


 
 
 
English
 


HAKKIMIZDA


Yasa Otomotiv Ltd. ticari arac sektöründe mamul, komponent ve yedek parça ithalatı, ihracatı ve dağıtım faliyetlerini yürütmekde, ayrıca otomotiv sektöründe yer alan kurum, kuruluş ve calişanlara yönelik Servis yönetimi, Satış yönetimi, Stratejik planlama ve Mevzuat konularında danışmanlık hizmetleri vermekdedir.VİZYONUMUZ: Uzun sektörel tecrübemizin ürünü olan Uzmanlık ve Profesyonel yaklaşımı, sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlere yansıtarak bunları, Yüksek Kalitede,
Rekabetci Fiyat ile Taahhüt Edilen Sürede sağlamakdır..
(Yönetim?in özgeçmişi için lütfen tıklayınız)

Bu çerçevede ;

  • Ürünler sayfamızda dönemsel olarak listeleri yayınlanan tüm komponent ve yedek parçaları sürekli olarak stoğumuzda bulundurmak ve talep halinde montaj, parça tespiti ve tamir için yol gösterici döküman ve uzman desteğinde bulunmak öncelikli hedefimizdir.


  • Haberler sayfamızda, diğer haberlerin yanısıra, bağımsız ve yetkili servislerin hak ve yetkilerini düzenleyen Blok Muafiyeti mevzuatı, Tüketiciyi Koruma Kanunu acısından servis hizmetleri gibi sektörün özellikle Satış Sonrası Hizmetler kesimine yönelik mevzuat bilgisi ve haberler yer almakdadır.


  • Bize Ulaşın sayfamızı kullanarak gerek ürün taleplerinizi gerekse mesaj ve yorumlarınızı bize kolayca iletebilirsiniz


  • Danışmanlık hizmetlerimiz, temel konuları içeren paket eğitim programları yanısıra kullanıcı ihtiyacına göre biçimlendirilen eğitim programlarını da içermekdedir.
  •  
    eXTReMe Tracker